Právnická firma roku 2018

Naše advokátní kancelář opět získala ocenění v prestižní soutěži PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU 2018, a to jako VELMI DOPORUČOVANÁ v oblasti pracovního práva. Děkujeme našim klientům za důvěru, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste spokojeni s kvalitou právních služeb, které Vám advokáti naší kanceláře poskytují.

Pološero – Děti v exekuční pasti

Chcete vidět příběhy dětských klientů našeho pro bono projektu Děti bez dluhů? Dozvědět se, co prožívají a jak se vyrovnávají s tím, co jim do života nadělili jejich vlastní rodiče? Chcete vidět obětavé pracovníky dětských domovů, pěstouny a další báječné lidi, kteří se snaží těmto dětem pomáhat, jak nejlépe dovedou? Podívejte se v novém dílu pořadu Pološero – Děti v exekuční pasti.

LÍBÍ SE VÁM MARTIN VESELOVSKÝ?

LÍBÍ SE VÁM MARTIN VESELOVSKÝ?

Tak se podívejte, jak si hezky a zajímavě povídal s partnerkou naší advokátní kanceláře Alenou Vlachovou na DVTV – ZDE.

ROZHOVOR S ALENOU VLACHOVOU V MF DNES

ROZHOVOR S ALENOU VLACHOVOU V MF DNES

Přečtěte si velký rozhovor s partnerkou naší advokátní kanceláře Alenou Vlachovou o její práci v pro bono projektu Děti bez dluhů v úterním tištěném vydání deníku MF Dnes.

děti v exekuci mgr. Vlachová MF DNES 27.2.2018

 

DĚTI BEZ DLUHŮ NA SEZNAM TV

DĚTI BEZ DLUHŮ NA SEZNAM TV

Podívejte se na rozhovor s partnerkou naší advokátní kanceláře Alenou Vlachovou v pořadu Výzva s Adamem Junkem na Seznam TV – ZDE

 

Host Radiožurnálu

HOST RADIOŽURNÁLU

Nezapomeňte si již tuto neděli 11.2.2018 v 10:05 naladit Radiožurnál, kde bude partnerka naší advokátní kanceláře Alena Vlachová hostem v rozhovoru s Patricií Strouhalovou.

VELKOLEPÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU

VELKOLEPÝ VSTUP DO NOVÉHO ROKU

V pátek 26. ledna 2018 na galavečeru nejprestižnější právnické soutěže v České republice Právník roku byla partnerka naší advokátní kanceláře Alena Vlachová vyhlášena Právníkem roku 2017 ve speciální kategorii PRO BONO, a to za úspěchy, které dosáhla v rámci projektu Děti bez dluhů, ve kterém bezplatně zastupuje děti z dětských domovů a snaží se je zbavit mnohatisícových dluhů, které jsou po dětech vymáhány, přestože je děti nijak nezavinily. Získáním titulu Právník roku 2017 se tak Alena zařadila po bok nejvýznamnějších a nejrespektovanějších osobností z různých oblastí práva a všech právnických profesí v České republice: ZDE

Seznamte se podrobněji s osobnostmi, které v již 13. ročníku získaly titul Právník roku 2017: ZDE

a podívejte se, jak o nositelích titulu Právník roku 2017 v kategoriích Právnická síň slávy a PRO BONO informovala Česká televize v pořadu Týden v justici (video od 20. minuty): ZDE

a přečtěte si článek o vítězích Právníka roku 2017 v Lidových novinách: ZDE

Aleno, GRATULUJEME!!!

Pořad Intolerance na ČT

Naše partnerka Alena Vlachová vystoupila v pořadu Intolerance na téma exekuce dětských dlužníků za černé jízdy. Tento díl můžete shlédnout zde.

 

 

Právnická firma roku 2017

Již potřetí získala naše advokátní kancelář ocenění v prestižní soutěži PRÁVNICKÁ FIRMA ROKU 2017, a to jako VELMI DOPORUČOVANÁ v oblasti pracovního práva. Děkujeme našim klientům za důvěru, které si velice vážíme. Jsme rádi, že jste spokojeni s kvalitou právních služeb, které Vám advokáti naší kanceláře poskytují.

 

HR DAYS 2017

Ve středu 25.10. se můžete setkat s partnerkou naší advokátní kanceláře Alenou Vlachovou jako mentorkou Business & Professional Women na odborném veletrhu HR DAYS 2017.
 
https://www.facebook.com/events/1328336283941589/